6397 Fällstolar
ett par, Metall
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
4028 Fällstolar
ett par
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 januari 2024 -
6132 Fällstolar
2 st, 1970-tal, IKEA, "Kontiki"
Såld: 900 kr
Såldes den 24 oktober 2022
4322 Fällstolar
3 st, Uno Åhrén, för Gemla, "Bern"
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
2167 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
4097 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022
5250 Fällstolar
Ett par, slitage
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
5101 Fällstolar
6 st, plast/krom, Höganäs Möbler.
Såld: 900 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
8030 Fällstolar
2 st, Plexiglas/mässing.
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 maj 2021